HAKKIMIZDA

ASİASEL TELEKOM VE SANAL MOBİL TELEFON İLETİŞİM HİZMETLERİ, TELEFON FATURALARINIZDA %85′ E VARAN İNDİRİMLER SAĞLIYOR ! ! !
Misyon
ASİASEL TELEKOM VE SANAL MOBİL TELEFON İLETİŞİM HİZMETLERİ hizmetleri 2004 ocak ayı itibari ile Avrupa da hizmet amaçlı kurulmuş, 2007 Haziran Ayı İtibari ile Telekomünikasyon kurumu tarafından lisansı almış, Telekomünikasyon, Network Kurulum, Servis ve Entegrasyon çözümleri ile Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacı ile servislerine devam etmekte olan bir WORLD MOBİL KART Grup şirketidir.

ASİASEL TELEKOM VE SANAL MOBİL TELEFON İLETİŞİM HİZMETLERİ hizmetleri ses çözümlerinde TDM(SS7,PRI) , VoIP (H323,SIP) teknolojilerini kullanarak, Tüm Dunya üzerinde 50 Taşıyıcı ile Bağlantısı bulunan, bir servis altyapısı ve Ağa sahiptir.Müşterilerimizin çeşitli ihtiyaç ve taleplerine uygun çözümleri uzman kadromuz; müşteri lokalinde ziyaretleri ile değerlendirerek müşterimizin bütçe ve ihtiyaçlarına en uygun çözümler üretmektedir.

Toplu ve Perakende Fiyat seçenekleri ile her tip müşteri profiline kesintisiz ve Kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen ASİASEL TELEKOM VE SANAL MOBİL TELEFON İLETİŞİM HİZMETLERİ hizmetleri ayni zamanda Müşteri talepleri dahilinde müşterilerimizin Lokal Ağlarında ki kurulum ve anahtar teslim çözümleri ile de essiz bir servis vermektedir.

ASİASEL TELEKOM VE SANAL MOBİL TELEFON İLETİŞİM HİZMETLERİ Tüm Türkiye ve Dünya genelinde kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.
Açıklama
Profesyonel ses çözümleri,

Kurumsal ve Bireysel hizmetlerimiz ile hizmetinizdeyiz…


Ucuz uluslararası telefon görüşmesi, 

Ucuz şehirlerarası telefon görüşmesi, 

Ucuz GSM telefon görüşmesi, 

Ucuz lokal telefon görüşmesi 

İDDA EDİYORUZ SİZİ DÜNYA İLE EN HESAPLI BİZ GÖRÜŞTÜRÜYORUZ……..!!!!!

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayın..
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ:….
ASİASEL TELEKOM VE SANAL MOBİL TELEFON İLETİŞİM HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
adres : Kazimiye Toki Evleri A/8 No:4 Yalova/Merkez
tel iş : +908504340106
Gsm : +905424121621