Kurumsal Hizmetlerimiz

Kas 7, 2012   //   Yazar: admin   //   Hizmetler  //  Yorum Yapılmadı
Kurumsal Hizmetler
Başdöndürücü bir hızla ilerleyen teknolojik gelişmeler ve artan globalleşme eğilimi, telekomünikasyon sektörünü klasik kalıpların dışına iterek köklü bir değişimi kaçınılmaz hale getirmiştir. Bu değişim sonucunda sektörün tekelci yapısı yerini, rekabete açık ve liberal bir telekomünikasyon pazar modelinin benimsendiği, yeni nesil telekom şirketlerinin bulunduğu bir yapıya bırakmıştır. Bu oluşum sonucunda, atak ve dinamik bir işletme modeline sahip ve müşteri mutluluğuna odaklı yeni nesil servis sağlayıcılar ortaya çıkmıştır.
Bu servis sağlayıcılar, kendi aralarında oluşturdukları yeni ağlar ve toptan trafik satın alma yolu ile elde ettikleri fiyat avantajları ve yeni teknolojiye dayalı modelleri sayesinde dünya telekomünikasyon pazarında çok önemli pay elde etmişlerdir.

Günümüzde dünya üzerindeki iletişim ihtiyacının %40′ı bu alternatif yollar üzerinden gerçekleşmektedir. Alternatif telekom modellerinin oluşması ve birçok yeni nesil telekom şirketinin ortaya çıkmasıyla; istenen rekabet ortamının sağlanması sonucunda tüketiciler daha kaliteli hizmetleri daha ekonomik fiyatlarla alabileceklerdir.

Kurumsal IP Hizmeti:

Şirketinizde kullandığınız santralinize uygun bağlıyacağımız gateway sayesinde, tüm görüşmelerinizi Asiasell indirimli tarifeler üzerinden yapmanızı sağlar.

Özellikler:  

 

  • Asiasell Telekom üzerinden yapılan tüm konuşmalarınız saniyelik olarak hesaplanıp faturalandırılacak. Faturalarda konuşma tutarı üzerine hiçbir gizli ücret eklenmeyecektir.
  • Uluslararası, şehirlerarası ve cep telefonları aramalarında %85’e varan indirim sağlayacaktır.
  • Şirket merkezlerde kullanacağımız cihazlar Türk Telekom yedekli olduğu için herhangi bir kesilme anında sistem otomatik olarak Türk Telekom hatlarına geçer.
  • Tellcocell sahip olduğu bilgi birikimi sayesinde sektörün önde gelen büyük telekom firmalarına da teknik destek hizmeti vermektedir.

Kurumsal 811

Kişiye açılacak hesap üzerinden verilecek şifre ile tüm sabit telefonlardan (ankesör ve oteller dahil) 0811′li bedava hatlar kullanıp dünyanın istenilen yeriyle çok uygun görüşme imkanı sağlar. Bulunduğunuz yerde internet olmasına gerek yoktur.

Yorum yap

Yorum gönderebilmeniz için giriş yapmalısınız.